Ekonomi

Kütahya OSB Atıksu Arıtma Tesisi Kapasite Artırım Çalışmaları ve Tevsii Alanı İncelendi

Kütahya Organize Sanayi Bölgesi (OSB) İdare Meclisi Başkanı Tolga Eskioğlu ve Bölge Müdürü Tunahan Ergin, Kütahya Organize Sanayi Bölgesi Atıksu Arıtma Tesisi kapasite artırımı ve tevsi sahası kapsamında yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şantiyeleri ziyaret etti.

Ziyarette Kütahya OSB’nin sürdürülebilir çevre politikaları çerçevesinde yürüttüğü arıtma tesisi kapasite artırımı ve tevsi sahası projelerinde gelinen nokta detaylı olarak değerlendirildi. Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu ve Bölge Müdürü Tunahan Ergin proje ekipleriyle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“Hedefimiz daha temiz bir çevre ve daha sağlıklı bir gelecek”

Kütahya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Eskioğlu ziyarette yaptığı konuşmada, “Çevreye duyarlı üretim anlayışımızın bir yansıması olarak Atıksu Arıtma Tesisi kapasite artırım projemizi çok önemsiyoruz. Sürdürülebilir ve çevreye duyarlı üretim anlayışıyla hareket ediyoruz.” çevre ve sağlıklı bir gelecek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genişletme alanı çalışmalarıyla daha fazla üretim alanı sağlayarak ekonomik büyümeyi desteklemeyi hedefliyoruz. Bugün gerçekleştirdiğimiz inceleme ile projelerin ilerleyişini yerinde gözlemleme fırsatı bulduk ve çalışmaların planlandığı gibi ilerlediğini görmekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Ayrıca Bölge Müdürü Tunahan Ergin, genişleme sahasının yapılmasının bölgenin sanayi altyapısına olumlu katkılar sağlayacağını belirterek, arıtma tesisi kapasite artışının çevre ve bölgenin sürdürülebilirliği için değerli bir adım olduğunun altını çizdi. – KÜTAHYA

haberpulumur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu