Haber

Vatandaş Avrupa’da hangi takımı en başarılı buluyor?

M. Taha ÇELİKBAŞ – Ahmet GÜNAY – Herkes Duysun / BURSA (İGFA) –Vatandaşlar, Avrupa’daki başarılarıyla takdir toplayan Türkiye’nin üç büyük takımını Herkes Dysun mikrofonunda değerlendirdi.

Farklı favori gruplarına sahip vatandaşlarımız şunları söyledi:

“Galatasaray kadrosunun kalitesi ortada, kalecisinden İcardi’ye kadar dünya yıldızları var. “Galatasaray, Şampiyonlar Ligi’nden elenip UEFA’ya gitse bile belki yarı finale, hatta finale kadar yükselebileceğini düşünüyorum.”

“UEFA Konferans Ligi, Türk takımlarımız için büyük bir nimet oldu. Orada ne Şampiyonlar Ligi’nde ne de Avrupa Ligi’nde başarı elde edemedik. Artık Beşiktaşlı olmama rağmen Galatasaray benim gözümde zirvede. İster transferleri olsun ister taraftarları olsun çok iyi bir durumdalar. Hayranlarını asla yalnız bırakmıyor. Bu nedenle Galatasaray’ın kendi sahasındaki maçları kazanacağına kesinlikle inanıyorum.”

“Fenerbahçe. Çünkü kadro kalitesi iyi, rezervleri iyi, iyi top oynuyorlar. Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde Avrupa Ligi gruplarından çıkamayacağını ama F.Bahçe’nin sonuna kadar gideceğini düşünüyorum.” finale.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu