Haber

Kirli sepetiyle hırsızlık kameraya yansıdı: Çaldığını taşıyamayınca böyle sürükledi

Kirli sepetiyle hırsızlık kamerada: Çaldığını taşıyamayınca böyle sürükledi

TEKİRDAĞ Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde bir konuta giren kadın, kirli sepetiyle evde ne bulduysa çaldı. 4 bin 500 doları çalan hanımın doldurduğu sepeti taşıyamayınca zaman zaman sepeti yerden sürüklemesi kameralara yansıdı.

Olay, ilçeye bağlı Değirmenaltı Mahallesi’nde meydana geldi. Teze göre, daha önce tanıdığı bir kişinin konutuna giren kadın, eline aldığı kirli sepetle evden elektronik malzemeleri, kıyafetleri ve 4 bin 500 doları aldı. Aldığı eşyaları sepete koyan bayan, çaldığı eşyaları çıkardıktan sonra yerden sepeti sürükleyerek kurtulmaya çalıştı. O anlar çevredeki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kameralara bakarken şok

O anlar çevredeki güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Daha sonra evine gelen Cengiz Şerbetçi, eşyalarının çalındığını anlayınca güvenlik kameralarını inceledi. Güvenlik kameralarını inceleyen Şerbetçi, evine giren hırsızın daha önce tanıştığı bir kadın olduğunu anlayınca şok oldu. Cengiz Şerbetçi daha sonra polise şikayette bulundu. Polis ekipleri bayanı yakalamak için çalışma başlattı. Gazetecilere açıklama yapan Cengiz Şerbetçi, “Öğrendiğim kadarıyla şikayetçiydi. Hanımı daha önce tanıyorum. Buraya bir arkadaşı vasıtasıyla geldi. Olaydan bir gün önce ne yapıyorsun diye sordu. Ben de dedim. arkadaşımda kalacak muhtemelen planını yapmıştır.kamera kayıtlarından da görülmektedir.dört gün kamera kaydını izledim.girip çıktığını çok net gördüm.o olduğunu anladım.ben’ Dalış yaparken dalıştan geldiğimde eşyalarımı koydum baktım bazı eşyalarımın olmadığını fark ettim sonra gardırobuma baktığımda kilidi açıktı eşyalarım içeriden çalındı ​​kilitledim İçeride “4500 dolar param vardı. Eşyalarımın çoğunu çaldı, özellikle de bunu. Çamaşır sepetine yükledi, taşıyamayacak kadar doldurdu, kapıyı daha fazla kapatamadı ve sürükledi” dedi.

koprukoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu