Yaşam

House of the Dragon’un 2. Sezonunun Ne Zaman Yayınlanacağı Açıklandı!

Game of Thrones’tan yaklaşık 200 yıl önce geçiyor ve Westeros’u yöneten Targaryen’lere odaklanıyor. Ejderha Evi, Geçen yıl gösterime girdi ve büyük beğeni topladı. Yeni dönemin ne zaman geleceği de merak konusu oldu.

HBO CEO’su Casey Bloys, bugün New York’ta düzenlenen basın etkinliğinde herkesin beklediği haberi verdi. Bloys’un açıklamasına göre House of the Dragon’un ikinci dönemi 2024 yazının başıçıkış yapacak.

Sezondan bir fragman da basın mensuplarına gösterildi.

Çıkış tarihinin yanı sıra ikinci sezona ait bir fragman da basın mensuplarına gösterildi. Ama bu fragman henüz herkes için yayınlanmadı . Ambargo nedeniyle maalesef fragmana dair herhangi bir bilgi paylaşılmadı. İlk fragmanın ne zaman geleceği henüz belli değil.

House of the Dragon’un ikinci dönemi, ilk dönemin olaylarını sürdürecek ve Targaryenler arasındaki iç savaşa odaklanacak. Çekimlerin tamamlandığını belirtelim. Dizi, senaryosu uzun zaman önce tamamlandığı için Hollywood’daki grevlerden etkilenmedi.

İkinci periyotta Matt Smith Emma D’arcy, Olivia Cooke, Konuta Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Rhys Ifans, Harry Collet dahil pek çok ismi yeniden göreceğiz. Aynı zamanda Gayle Rankin Alys, Simon Russel Beale, Freddie Fox ve Abubakar Salim de takıma katılacak. Bu oyuncular sırasıyla Alys Rivers, Sör Simon Strong, Sör Gwayne Hightower ve Alyn Valeryon’u canlandıracak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu