Haber

Cristiano Ronaldo ne dedi? (Türkçe Çeviri) C. Ronaldo’nun açıklamaları nelerdir? Ronaldo’nun tüm konuşması ve açıklamaları!

Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo, Manchester United’daki son durumuna ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız, İngiltere’de Pierce Morgan’a verdiği röportajda teknik direktör Erik ten Hag için ağır ifadeler kullandı. Cristiano Ronaldo ne dedi? (Türkçe Çeviri) C. Ronaldo’nun açıklamaları nelerdir? Ronaldo’nun tüm konuşması ve açıklamaları!

CRİSTİANO RONALDO’NUN RÖPORTAJ AÇIKLAMALARI NELERDİR?

Manchester United’da zor günler geçiren Cristiano Ronaldo, uzun süren sessizliğini bozdu. Teknik direktör Erik ten Hag’ı amaç alan Portekizli yıldız, “Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag’a saygı duymuyorum çünkü o bana saygı duymuyor. Bana saygı göstermeyen birine ben de saygı duymam!” tabirlerini kullandı.

CRİSTİANO RONALDO NE DEDİ?

Cristiano Ronaldo açıklamaları şu formda:

Cristiano Ronaldo, Erik cilt Hag’ı hedef aldığı açıklamada, “Manchester United bana ihanet etti. Eric ten Hag’a hürmet duymuyorum zira o bana hürmet duymuyor. Bana hürmet göstermeyen birine ben de hürmet duymam! Çok fazla üzerime geldiler, beni daima ayrılmam için zorladılar. Berbat gidişatın sorumlusu benmişim üzere gösterildim. Yalnızca teknik yönetici değil kulübün etrafındaki kimi bireylerce bu yapıldı. İhanete uğramış üzere hissettim.” ifadelerini kullandı.

Kendisini eleştiren efsane futbolcu Wayne Rooney’i de hedef alan Ronaldo, “Beni neden bu kadar sık eleştirdiğini bilmiyorum. Sanırım ben hala üst düzeyde oynamaya devam ediyorum, o ise emekli oldu. Sebebi bu diye düşünüyorum.” şeklinde konuştu.

Manchester United’ın Sir Alex Ferguson’dan sonra hiçbir gelişme göstermediğine dikkat çeken Portekizli futbolcu, “Sir Alex Ferguson misyonunu bıraktığından beri Manchester United’ın gösterdiği gelişim sıfır.” açıklamasını yaptı.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu