Yaşam

Arzum Onan ile boşanmalarını anlatan Mehmet Aslantuğ’dan ilk açıklama: Her şey için minnettarım

27 yıllık evli olan Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın boşanacakları iddia edildi. dergi gündeme bomba gibi düştü. Cemaatin çocuklu örnek çifti olarak gösterilen isimleri boşanma tezlerine sessiz kalmadı.

ONAN: İLİŞKİMİZ YORGUN GİDİYOR

Oyunculuğun yanı sıra Muğla Personel Partisi Türkiye 1. Milletvekili adayı açıklanan Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın boşanacağı iddiası sosyal medyada gündem oldu ve beklenen cevap geldi. güzel oyuncudan Aslantuğ ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan Onan, “Ülke sancılı ve zor günlerden geçerken, deprem yaralarını saramazken hakkımızda çıkan haberlere yanıt vermek zorunda kalmak son derece üzücü. çok saygın bir mücadele sürecinde ve seçime sadece 15 gün kaldı! “Uzun zamandır sevdiğim adam ‘psikolojik şiddet’ değil, her zaman yanımda olan ve bana destek olan kişiliği ile asla hak etmiyor. bu tür dedikoduların malzemesi olun. Her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluk yaşıyor olmak; Birbirimize olan sevgimiz, saygımız ve ailemizin durduğu yer asla değişmez.” dedi.

ASLANTUĞ: HAYATIMIZDA YAPTIĞINIZ HER ŞEY İÇİN MİNNETTARIM

Eşinin paylaşımına yorum yapan Aslantuğ, “Ya erkeksin ya kadınsın, elini tutan kadınsın ya da erkeksin.

ÜNLÜ İSİMLER SUSMADI

Arzum Onan’ın paylaşımına yorum yapan Songül Öden, “Dokundukları her şeye hoşluk katan kıymetlilerim; her şeyi kabalıkla çözen ruhlar için anlaşılması çok zor ve çok güzelsiniz” yorumunu yaparken Birce Akalay, “Çok güzelsiniz. güzel ve sonsuz… ve sevgin… kalbine. kötü kalpler buna bile değmez. seni çok seviyorum” dedi.

haber-olur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu